piątek, 25 października 2013

Zaczynam blogować !Cześć, no to do dzieła. Dzisiejszy post będzie dość tendencyjnym wstępem   „co i jak” .
Zacznę od tego że, nazywam się Dominika (Domka) chodzę do 2 klasy liceum ogólnokształcącego , a wiec mam 17 lat. Od dłuższego czasu, moim głównym zainteresowaniem stały się kosmetyki i wszystko co z nimi związane,  no i matma ale to nie istotne ;) Jestem osobą która strasznie mocno dąży do ideału ale zdaje sobie sprawę że nigdy go nie osiągnie. Założyłam bloga w celu przekazania wam mojej wiedzy o pielęgnacji ciała i włosów jak i również pokazaniu wam jak ja radze sobie ze swoimi problemami. 

Skąd nazwa i pomysł na założenie bloga?

Proste pytanie, dzięki mojej kochanej mamie. Ciągle nowe kosmetyki, ziółka, siedzenie godzinami w łazience i wcieranie w siebie mnóstwo kremów to było to co doprowadzało moją mamę do szału. Ciągle powtarza „masz obsesje” stąd właśnie wzięła się nazwa mojego bloga. Tak mam obsesje i przyznaje się do tego co już jest pierwszym stopniem do sukcesu, ale w moim przypadku leczenie nie jest wskazane.  

Chciałam wam jeszcze tylko wspomnieć na wstępie że aktualnie kombinuje z moimi włosami i ich kolorem, zobaczymy na czym stanie, na razie sama nic nie wiem. Dodatkowo wczoraj przyszły do mnie próbki z firmy Ziaja med i dostałam krem redukujący trądzik i inne ciekawe rzeczy. Napisze jak uda mi się je przetestować.
Zapraszam również do klikania i logowanie się na stronę testmeto na której można zostać testerem i za darmo testować i oceniać kosmetyki różnych firm ! Gorąco polecam.
Bye ! :)

4 komentarze:

  1. a ja napiszę, że bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia nad tytułem bloga, za każdym razem jak tu wchodzę to nie mogę się napatrzeć :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje.
Są one motywacją do dalszego pisania i inspiracją do nowych postów.

Copyright © 2016 Make up, fashion, lifestyle , Blogger