poniedziałek, 30 stycznia 2017

Wielka gala ślubna Szczecin

Hej kochani!

Miniony weekend był pełen wrażeń i mimo ciężkiego okresu w moim życiu, a mianowicie sesji, był to przyjemny czas. Czas odwiedzin i dużych emocji przede wszystkim.
W sobotę przyjechała do mnie moja siostrzyczka wraz z koleżanką. Odwiedziny co prawda nie były bezinteresowne ale mimo wszytko super spędziliśmy razem czas. Dlaczego nie były bezinteresowne? Bo w szczecinie właśnie w sobotę dobywał się koncert Dawida Kwiatkowskiego, wielkiego idola mojej siostry i no cóż, mówiąc kolokwialnie, robiłam za przyzwoitkę na tej randce. Koncert był udany, podpisy i zdjęcia, wszytko było tak jak planowałyśmy. Po skocznej sobocie nadeszła niedziela i czas kolejnych odwiedzin. Tym razem byli to moi rodzice, przyjaciele rodziny i oczywiście przyszła Pani świadek. I jak się pewnie już domyślacie odwiedziliśmy Szczecińskie Targi Ślubne. Jeszcze nie wspominałam ale planujemy razem z Dawidem wesele w przyszłym roku, stąd ten pomysł wzięcia udziału w tym wydarzeniu.
Targi były ogromne, mnóstwo stoisk, atrakcji i nagród. Pojawiały się tam stoiska salonów ślubnych, firm dekoracyjnych, sal weselnych, cukierni, orkiestr i DJ, fotografów, barmanów i wiele innych. Zebraliśmy mnóstwo informacji, ofert i ulotek, więc na pewno był to produktywny dzień. Stos makulatury jaki mam aktualnie do przejrzenia przeraża mnie ale w każdej wolnej chwili mam zamiar przejrzeć wszystkie oferty i skontaktować się z wybrańcami. Zaczerpnęłam miliony inspiracji, wiele kwestii się nam rozjaśniło. Teraz mamy szerszy obraz tego jak wszytko powinno wyglądać i jakie są ceny za dane
usługi. Zaplanowaliśmy czego będziemy szukać a z czego kategorycznie zrezygnujemy bo to jest bardzo ważne. Określenie czego się chce i na co można sobie pozwolić to klucz do idealnego wesela. Przed nami  jeszcze sporo pracy i planowania ale myślę, że jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu. Jeśli planujecie w przyszłości takie wesele, bardzo polecam wam odwiedzenie takich targów. Jest to świetna inicjatywa, państwo młodzi mogą się zainspirować i zobaczyć jak wygląda to wszytko na żywo.

Dajcie znać czy byliście kiedyś na takich targach i czy wam się podobało. 
Buziaki :* 

1 komentarz:

  1. Na takich targach nigdy nie byłam, ale może jeszcze zdążę, bo ślub planujemy na 2018 rok :) Zapraszam na konkurs, który niedawno ogłosiłam na blogu, do wygrania jest organizer ślubny :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za wszystkie komentarze i obserwacje.
Są one motywacją do dalszego pisania i inspiracją do nowych postów.

Copyright © 2016 Make up, fashion, lifestyle , Blogger